KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177042

nr 1717 7042

Oidentifierad konstnär. Signerad, Lettisk konstnär, sjölandskap. Olja på pannå, 27x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x54 cm

Utrop:

600 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 20:42:12